Firmaüritused

Firmaüritused

Olete tüdinenud rutiinist ning mõtlete, et vaim vajaks veidi värskendust? EscapeTartu pakub teile parimat viisi harjutada meeskonnatööd ning veeta toredalt aega oma kolleegide, klientide või äripartnerite seltsis. Õpite nägema inimeste isikuomadusi pingelistes olukordades ning saate võimaluse suhelda ka väljaspool kontoriseinu. Tulge ja proovige midagi ebatraditsioonilist ja meeldejäävat!

Meil on mõnus lounge ja seminariruum kõige vajaliku tehnikaga, kus saate koos kolleegide, klientide või partneritega mugavalt aega veeta, süüa – juua, koolitusi teha . Lisaks väga ägedale ja meeldejäävale kogemusele lahkuvad meie külastajad ühe suurepärase elamuse võrra rikkamalt ning hindavad Teie ettevõtet ka kõrgemalt.

Pakume üritusi kuni 60nele inimesele. Suurematele seltskondadele oleme alati leidnud lahenduse koostöös meie partneritega.

Mida pakume? 

  • Teambuilding
  • Meeskonnakoolitused
  • Motivatsiooniüritused
  • Kliendiüritused

Lisavõimalused

EscapeTartu juurde on võimalik tellida teadusshowd, mida pakuvad meie head sõbrad firmast Kolm Põrsakest!
Teadusshow sisaldab lahvatama löövaid leeke, puudu ei tule välgust ja paugust ning põrand kattub muinasjutulise uduga. Näitame nii täiskasvanutele kui ka väikestele mudilastele et teadus on lihtsalt lahe!
vaata rohkem siit:  https://www.youtube.com/watch?v=epflPyDNPXk
Hinnad: Teadusetendus lastele 132 Eur(kestvus 45min)
Effektne teadusshow: 270 Eur (30min)

Toitlustamine

EscapeTartu lubab üritustele soovi korral alati kaasa võtta oma sööke ja jooke. Samuti pakume koostöös partneritega võimalust tellida üritustele toitlustust –  olgu selleks tee-ja kohvilaud või mitmekäiguline ärilõuna.
Tutvu meie menüüga:
EscapeTartu-ärilõunad
EscapeTartu kohvipaus
EscapeTartu salatid, pirukad, joogid.

EscapeTartu Vaagna

 

PUHKERUUM

uus6uus5

SEMINARIRUUM

Personaalset pakkumist oma ürituse läbiviimiseks küsi siit:

lauri@escapetartu.ee
+37253731177