Sünnipäevad

Sünnipäevad

Otsid uut võimalust, kus sünnipäeva pidada ning tahad sõpradega mõnusalt aega veeta. Pakume eraldi sünnipäevapakette. Sul on võimalus mõnusalt aega veeta meie peoruumis ning tekitada sõpradele põnevust ja adrenaliini põgenemismänguga.

Oleme valmis võõrustama kuni 50 inimest. Meie peoruumid on multifunktsionaalsed ning suudame täita ka kõige nõudlikuma kliendi soovid.
Sünnipäeva pakett: Teamrace

Kaks või enam võistkonda võistlevad selle nimel, kes jõuab etteantud aja jooksul põgenemistoas lahendada rohkem ülesandeid või kiiremini põgeneda. Samal ajal kui üks võistkond põgeneb, saavad ülejäänud võistkonnad Escape Lounge-s mõnusalt aega veeta.

Lisavõimalused

EscapeTartu juurde on võimalik tellida teadusshowd, mida pakuvad meie head sõbrad firmast Kolm Põrsakest!
Teadusshow sisaldab lahvatama löövaid leeke, puudu ei tule välgust ja paugust ning põrand kattub muinasjutulise uduga. Näitame nii täiskasvanutele kui ka väikestele mudilastele et teadus on lihtsalt lahe!
vaata rohkem siit:  https://www.youtube.com/watch?v=epflPyDNPXk
Hinnad: Teadusetendus lastele 132 Eur(kestvus 45min)
Effektne teadusshow: 270 Eur (30min)

Toitlustamine

EscapeTartu lubab üritustele soovi korral alati kaasa võtta oma sööke ja jooke. Samuti pakume koostöös partneritega võimalust tellida üritustele toitlustust –  olgu selleks tee-ja kohvilaud või mitmekäiguline eine.
Tutvu meie menüüga:
EscapeTartu Vaagnad
EscapeTartu salatid, pirukad, joogid
EscapeTartu kohvipaus

EscapeTartu ärilõunad

PUHKERUUM

uus6 uus5

SEMINARIRUUM

Personaalset pakkumist oma ürituse läbiviimiseks küsi siit: info@escapetartu.ee 53424726

NB! Sünnipäevad tuleb kindlasti broneerida läbi e-posti.

.