fbpx

Firmaüritused

Firmaüritused, firmapeod, teambuilding EscapeTartus

Olete tüdinenud rutiinist ning mõtlete, et vaim vajaks veidi värskendust? Otsid kohta kus korraldada äge meeskonnaüritus?  EscapeTartu pakub teile parimat viisi harjutada meeskonnatööd ning veeta toredalt aega oma kolleegide, klientide või äripartnerite seltsis. Õpite nägema inimeste isikuomadusi pingelistes olukordades ning saate firmaüritusel võimaluse suhelda ka väljaspool kontoriseinu. Tulge ja proovige midagi ebatraditsioonilist ja meeldejäävat ning korraldega firmapidu EscapeTartus!

Meil on mõnus lpuhkeruum ja seminariruum kõige vajaliku tehnikaga, kus saate firmaüritusel koos kolleegide, klientide või partneritega mugavalt aega veeta, süüa – juua, koolitusi teha. Lisaks väga ägedale ja meeldejäävale kogemusele lahkuvad meie külastajad EscapeTartust ühe suurepärase elamuse võrra rikkamalt ning hindavad Teie ettevõtet ka kõrgemalt.

Pakume firmaüritusi kuni 50nele inimesele. Suurematele seltskondadele oleme alati leidnud lahenduse koostöös meie partneritega.

KÜSIN PAKKUMIST!

Mida pakume firmadele? 

Toitlustamine firmaüritustel 

EscapeTartu lubab firmaüritustele soovi korral alati kaasa võtta oma sööke ja jooke. Seega saab firmaüritusele kaasa võtta alati töötajate ja teiste osalejate meelistoidud.

Samuti pakume koostöös partneritega võimalust tellida firmaüritustele toitlustust –  olgu selleks tee-ja kohvilaud või mitmekäiguline ärilõuna eine. Soovi korral on alati võimalik mõni koostisosa toidust välja vahetada. EscapeTartus on kohapeal müügil ka erinevad joogid  ja snäkid (pähklid, šokolaadid, küpsised), mida meeskonnaüritusel nosida.

Tutvun EscapeTartu menüüga!

Võtan ühendust

 

Lisavõimalused firamüritustele EscapeTartus 

EscapeTartu juurde on võimalik tellida teadusshowd, mida pakuvad meie head sõbrad firmast Kolm Põrsakest!
Teadusshow sisaldab lahvatama löövaid leeke, puudu ei tule välgust ja paugust ning põrand kattub muinasjutulise uduga. Näitame nii täiskasvanutele kui ka väikestele mudilastele et teadus on lihtsalt lahe!
vaata rohkem siit:  https://www.youtube.com/watch?v=epflPyDNPXk
Hinnad: Teadusetendus lastele 132 Eur(kestvus 45min)
Effektne teadusshow: 270 Eur (30min)

EscapeTartus on võimalik korradada osalistele ka kasulikke koolitusi.

Täpsem info koolituste kohta

Kui sul on endal ideid/lisasoove firmapeoks, anna julgelt teada. EscapeTartu firmaüritustel on käinud esinemas nii stand-up koomikud, mustkunstnikud koolitajad jne. Oleme alati firmaürituste pidamisel EscapeTartus paindlikud ja vastutulelikud.

ESCAPETARTU PUHKERUUM

Firmaüritus EscapeTartu - puhkeruumFirmaüritus EscapeTartu - puhkeruum

ESCAPETARTU SEMINARIRUUM

Firmaüritus EscapeTartu - seminariruum

Firmaüritus EscapeTartu - seminariruum

Firmaüritus EscapeTartu - seminariruum

Lisainfo: +37253731177 

KÜSIN PAKKUMIST!