fbpx

Klassireisid EscapeTartusse – põnevad ja arendavad

Miks on EscapeTartu hea klassireisi sihtkoht?

Põgenemistoad on loovust ning meeskonnatööd arendavad mängud, mille käigus tuleb leida väljapääs temaatilisest toast. Need on ideaalsed noorte suhtlusoskuse ja tiimitunnetuse kasvatamiseks, sest erinevate mõistatuste lahendamiseks on vaja iga ruumisviibija panust. Et põnevus säiliks, on mängijatel lubatud mängujuhilt küsida lõpmatul arvul vihjeid.

EscapeTartu pakub koolidele ning klassidele võimalust meie juures korraldada üks elamusterohke ning meeldejääv väljasõit. Aastate jooksul oleme võõrustanud sadu klasse ning tagasiside on olnud alati positiivne. Meil on ka puhke- ja seminariruum, kus saab läbi viia grupitöid, arutelusid või lihtsalt mõnusalt aega veeta.

KÜSIN PAKKUMIST!

 

Kuidas on põgenemistoad õpilastele kasulikud?

Põgenemistoas õpivad grupiliikmed teineteist paremini tundma. Meie juures aega veetes lendab aeg kiiresti ning kõik õpilased, kes mängust osa võtavad, annavad oma panuse toast väljapääsemiseks. Ülesanded sisaldavad ka koolitundidest õpitut: lihtsaid arvutusi, füüsikaseadusi ja muud taolist. Lisaks “põgenemine” sõnana, elutruu õhustik ning ajaline limiit lisavad noortele hulga adrenaliini.

 

KÜSIN PAKKUMIST! 

Kas EscapeTartu on äge koht, kuhu klassiekskursioonile tulla? 

Jah

Kaua tasuks külastuseks aega varuda?
Aega tasuks varuda 90-105  minutit.

Kas põgenemistubades on midagi õudset või ohtlikku?
Ei ole!

Milline on koolireisi puhul hind õpilase kohta?
Hind õpilase kohta on 10 eur. Õpetaja pääseb mängima tasuta.

LISAKS PAKUME KLASSIEKSKURSIOONIDELE:

  • Et klassireis eriti lahedaks muuta, soovitame külastada ka:
    • Tagurpidi maja: kui külastada 7 päeva jooksul (k.a), rakendub 10% soodustust tavapärastest grupipileti hindadest (Grupipilet lastele: 5,50€; iga 7 lapse kohta 1 saatja tasuta, grupipilet täiskasvanutele: 6,50€).
    • Aura Veekeskus: kui külastada 7 päeva jooksul (k.a), rakendub 10% soodustus vee- ja saunakeskuse tavapärastest hindadest. Vaata kehtivat hinnakirja siit.
    • Emajõe Lodjaseltsi

Soodustused rakenduvad EscapeTartu ostutšeki või sooduskupongi alusel.

NB: Väljatoodud hinnad võivad muutuda vastavalt teenusepakkuja poolsetele hinnakorrektuuridele. Palume hinnand eelnevalt üle täpsustada.

Broneeri lahedaim klassireis juba täna: info@escapetartu.ee

Tel +372 58481190

 

Meeleolukate põgenemisteni!

KÜSIN PAKKUMIST!