fbpx

Sünnipäeva pidamine EscapeTartus – parim valik

Sünnipäeva pidamine  EscapeTartus

Sünnipäeva pidamine tartus – ei leia kohta?  Soovid  sõpradega mõnusalt aega veeta ja pakkuda meeldejäävat elamust? Vahet ei ole, kas soovid pidada noorte sünnipäeva või täiskasvanute sünnipäeva. Rohkem pole vaja otsida! EscapeTartu pakub  eraldi sünnipäeva pakette:

Sul on võimalus mõnusalt aega veeta EscapeTartu puhke või seminariruumis ning tekitada sõpradele põnevust ja adrenaliini põgenemistubadega. Sünnipäeva pidamine Tartus pole olnud veel nii äge ja meeldejääv!

Oleme EscapeTartus valmis võõrustama korraga kuni 50 inimest. EscapeTartu peoruumid on multifunktsionaalsed ning suudame täita ka kõige nõudlikuma kliendi soovid.  Sünnipäeva pidamisel EscapeTartus püüdleme alati selle poole, et klient saaks  meeldejääva elamuse ning parima teeninduse! Proovime olla paindlikud ja võimalusel alati ägedate ideedega kaasa minna!

KÜSIN PAKKUMIST!

Lisainfo: +372 53424726

Toitlustus sünnipäeval pidamisel

EscapeTartu lubab sünnipäevadele  soovi korral alati kaasa võtta oma sööke ja jooke. Seega saab  sünnipäevale võtta kaasa alati meelistoidud. Ei ole vahet, kas soovid pakkuda külalistele sushit, pitsat või midagi muud.

Samuti pakume koostöös partneritega võimalust tellida sünnipäevadele toitlustust –  olgu selleks tee-ja kohvilaud või mitmekäiguline eine. EscapeTartus on kohapeal on müügil ka erinevad joogid ja snäkid (küpsised, šokolaadid, pähklid jne).

Tutvun EscapTartu menüüga!

Lisavõimalused sünnipäeva pidamisel

EscapeTartu juurde on võimalik tellida teadusshowd, mida pakuvad meie head sõbrad firmast Kolm Põrsakest!
Teadusshow sisaldab lahvatama löövaid leeke, puudu ei tule välgust ja paugust ning põrand kattub muinasjutulise uduga. Näitame nii täiskasvanutele kui ka väikestele mudilastele et teadus on lihtsalt lahe!
vaata rohkem siit:  https://www.youtube.com/watch?v=epflPyDNPXk
Hinnad: Teadusetendus lastele 132 Eur(kestvus 45min)
Effektne teadusshow: 270 Eur (30min)

Kui sul on endal ideid/lisasoove sünnipäevaks, anna julgelt teada. EscapeTartu sünnipäevadel on käinud esinemas nii stand-up koomikud kui ka mustkunstnikud. Oleme alati sünnipäevade pidamisel EscapeTartus paindlikud ja vastutulelikud.

KÜSI PAKKUMIST!

Lisainfo: +372 56775405

ESCAPETARTU PUHKERUUM

Sünnipäeva pidamine - EscapeTartu uus5

On mõeldud sünnipäevade pidamiseks. Mahutab kuni 12 inimest

ESCAPETARTU SEMINARIRUUM

On mõeldud nii sünnipäevade pidamiseks, kui ka muude ürituste pidamiseks. Mahutab kuni 30 inimest.

Lisainfo: +372 567754057

KÜSI PAKKUMIST!

NB! Sünnipäevad tuleb kindlasti broneerida läbi e-posti.

.