fbpx

Laste sünnipäev EscapeTartus – äge ja meeldejääv

Laste sünnipäev EscapeTartus 

Laste sünnipäev EscapeTartus – see on väga põnev ja kaasahaarav. Oleme Tartus üks populaarsemaid laste sünnipäevade korraldamise kohti. Pakume lastele mõeldud pakette, kus lapsed saavad meie peoruumides toredalt aega veeta, mängida erinevaid mänge (nt lauajalgpallist) ning proovida meie põgenemitoast põgenemist.

Lastele korraldame sünnipäevi alates 10ndast eluaastast. Põgenemistoas on erinevad mõistatused ja ülesanded lihtsustanud ning lastele sobilikud. Loomulikult on võimalik ka pakkuda raskeimad ülesandeid. Lapsevanemate kohalolu ürituse ajal pole kohustuslik. Hinnad lastesünnipäevade korraldamisel on mõistlikud ja taskukohased! :)

Korralda meeldejääv lastesünnipäev EscapeTartus!

EscapeTartu sünnipäevakutse

NB! ESCAPETARTU põgenemistoad ei ole hirmsad ning neis pole ehmatavaid effekte!

Grupi suuruste osas oleme laste sünnipäevade puhul väga paindlikud ning leiame koos alati parima lahenduse. Suudame pakkuda üritust kuni 50nele külalisele.

KÜSIN PAKKUMIST!

Lisainfo: +372 58481190

Laste sünnipäev ja toitlustus 

EscapeTartu lubab sünnipäevadele  soovi korral alati kaasa võtta oma sööke ja jooke. Seega saab laste sünnipäevale võtta kaasa alati meelistoidud. Ei ole vahet, kas soovid pakkuda külalistele sushit, pitsatm kartulisalatit või midagi muud. EscapeTartus on kohapeal on müügil ka erinevad joogid ja snäkid (küpsised, šokolaadid, pähklid jne).

Laste sünnipäev EscapeTartu – lisavõimalused

Kui sul on endal ideid/lisasoove sünnipäevaks, anna julgelt teada. EscapeTartu sünnipäevadel on käinud esinemas nii stand-up koomikud kui ka mustkunstnikud. Oleme alati sünnipäevade pidamisel EscapeTartus paindlikud ja vastutulelikud.

ESCAPETARTU PUHKERUUM

EscapeTartu sünnipäev- puhkeruum

On mõeldud laste sünnipäevade pidamiseks. Mahutab kuni 12 inimest.

ESCAPETARTU SEMINARIRUUM

EscapeTartu seminariruum - lastesünnipäevEscapeTartu seminariruum 2 - lastesünnipäev

On mõeldud nii lapse sünnipäevade pidamiseks, kui ka muude ürituste pidamiseks. Mahutab kuni 30 inimest.

Loe ka meie blogipostitust laste sünnipäevade kohta!

Lisainfo+372 58481190

KÜSIN PAKKUMIST!

NB! Sünnipäevad tuleb kindlasti broneerida läbi e-posti.